PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Miłosierdzia Bożego 15 kwietnia 2012 r.

milosierdziePrzeżywamy dziś Święto Miłosierdzia Bożego. Tego dnia przypada uroczystość odpustowa w Sanktuarium w Ożarowie Maz. Główna Msza Święta w Sanktuarium odprawiona będzie o godz. 15.00.

Zapraszamy na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się w przyszłą niedzielę, 22 kwietnia o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

W przyszłą niedzielę w ramach obchodów 50 rocznicy kanonizacji św. Wincentego Pallottiego w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Ożarowie o godz. 11.30 odprawiona będzie uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem ks. abpa Henryka Hosera SAC.

Zapraszamy młodych mężczyzn na pielgrzymkę rowerową z Wyższego Seminarium Duchownego w Ołtarzewie na Jasną Górę, która odbędzie się od 29.04 do 02.05.2012r. Liczba osób jest ograniczona, dlatego prosimy chętne osoby o zgłaszanie się do poniedziałku 16.04.2012r. do organizatorów: diakona Dariusza Sali SAC (kom. 664 730 921 e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) lub kl. Adriana Jóźwiaka (kom. 508 543 972). U nich można też zasięgnąć szczegółowych informacji o przebiegu Pielgrzymki.

Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Grzegorz Reguła, kawaler z par. tutejszej
Agnieszka Jędrzejczyk, panna z par. NMP Królowej Wyznawców w Warszawie.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Wpatrując się w przykład bł. Jana Pawła II powierzajmy się całkowicie i bezwarunkowo Miłosiernemu Jezusowi.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama