Ogłoszenia Parafialne na Piątą Niedzielę Wielkanocną 6 maja 2012 r.

krzewwinny1Dziś grupa dzieci podczas Mszy Świętej o godz. 10.30 przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej.

W związku z uroczystością Pierwszej Komunii Msza z godz. 12.00 będzie dziś odprawiona o godz. 12.30.

Dla dzieci, które przystąpią do I Komunii Św. przez cały tydzień będzie odprawiana Msza Św. o godz. 17.00. We wtorek dzieci wraz z rodzicami udają się na pielgrzymkę do Loretto k. Wyszkowa.

Dziś przed kościołem możena nabyć za dobrowolną ofiarę artykuły wykonane przez mieszkańców z Domu Samotnej Matki z Dziećmi na Białołęce. Pozyskane w ten sposób środki zostaną przeznaczone na zakup żywności.

Zapraszamy na nabożeństwa majowe. W dni powszednie odprawiamy je o godz. 18.00, w niedziele o 17.30.

Zapraszamy na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 oraz na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W sobotę podczas Mszy Św. o godz. 11.00 dwunastu pallotyńskim diakonom ks. abp Henryk Hoser SAC udzieli święceń kapłańskich. Wśród nich będzie dk. Radosław Wileński, który w naszej parafii odbywał przktykę duszpasterską. Zachęcamy do modlitwy w intecji przyszłych księży oraz do udziału w uroczystości święceń.

W przyszłą niedzielę odprawimy pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Zaprzaszamy na Mszę Św. na godz. 18.00 a po niej na procesję z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Członków Żywego Różańca i osoby, które chciałyby włączyć się w to dzieło modlitewne zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

Na spotkanie Parafialnej Rady Dyszpasterskiej zapraszamy w następny poniedziałek, 14 maja o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na pokrycie kosztów czyszczenia i konserwacji ołtarza, ambony i pulpitu.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa oraz opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.