PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 27 maja 2012 r.

duchswietySzkoła Słowa Bożego odbędzie się dziś o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

Nabożeństwa majowe odprawiamy w dni powszednie o godz. 18.00, w niedziele o 17.30.

Zapraszamy na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 oraz na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Komunię Świętą chorym przyniesiemy do domów w piątek od godz. 7.30. Mszę Św. dla dzieci odprawimy o godz. 16.00. Spowiedź dla dzieci od godz. 15.30, dla dorosłych od 18.00. Nabożeństwo Pierwszej Soboty odprawiać będziemy o godz. 18.00.

Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa odmawiać będziemy w czerwcu w dni powszenie po wieczornej Mszy Św, w niedziele o godz. 17.30.

W dniach 16-23 lipca organizujemy wyjazd wakacyjny dla dzieci do ośrodka „Oblasówka” koło Janowca nad Wisłą. Informacje i zapisy u ks. Krzysztofa.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy V Święto Dziękczynienia pod hasłem „Dziękujemy za życie i rodzinę”. Zachęcamy do udziału w centralnych uroczystościach przy Świątyni Opatrzności Bożej. Tego dnia po Mszach Św. prowadzona będzie zbiórka ofiar do skarbonek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.

Zachęcamy także do udziału w Marszu dla Życia i Rodziny. Odbędzie się on w przyszłą niedzielę. Początek o godznie 10.00 przy pomniku Kopernika na Krakowskim Przedmieściu.

Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Karol Radziejewski, kawaler z par. tutejszej
Katarzyna Budyta, panna z par. Wszystkich Świętych w Sobieniach-Jeziorach
2. Tomasz Michał Strakacz, kawaler z par. św. Grzegorza Wlk. w Warszawie
Malwina Ewa Pruska, panna z par. tutejszej


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa, otwartości na działanie Ducha Świętego oraz opieki Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama