PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela 24 czerwca 20112 r.

narodzeniejanachNabożeństwo czerwcowe odprawimy dziś o godz. 17.30. W dni powszednie Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa odmawiamy po wieczornej Mszy Św.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się dziś o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Decyzją ks. Prowincjała posługę w naszej parafii kończy za kilka dni ks. Krzysztof Wernicki SAC – nasz wikariusz. Od nowego roku akademickiego rozpocznie studia specjalistyczne na Uniwersytecie Salezjańskim w Rzymie. Księdzu Krzysztofowi dziękujemy za jego gorliwą i pełną oddania pracę. Zapewniamy też o naszej pamięci w modlitwie.

Posługę wikariusza w naszej parafii podejmie z końcem sierpnia ks. Andrzej Tekieli SAC. Ks. Andrzej święcenia kapłańskie przyjął w roku 2007. Dotychczas pracował jako wikariusz w parafii Zesłania Ducha Świętego w Otwocku.

W piątek przypada Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła. Z racji uroczystości nie obowiązuje nas tego dnia post.

Tego dnia wypada też zakończenie roku szkolnego. Msza Św. dla uczniów, nauczycieli i rodziców będzie odprawiona o godz. 10.00.

Gościmy dziś w naszej parafii s. Michaelę Pawlik OP – wieloletnią misjonarkę w Indiach. Opowiadać będzie o zagrożeniach duchowych związanych z jogą, hinduizmem i innymi wschodnimi kultami. Serdecznie zapraszamy na spotkanie z nią o godz. 19.00 w domu parafialnym. Po Mszach Św. i po spotkaniu można będzie nabyć książki s. Michaeli.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Odkrywajmy Boga działającego w naszym życiu i wychwalajmy Go za wielkie dzieła Jego Miłości.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama