PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej 26 sierpnia 2012 r.

mbczestochowskaPosługę w naszej parafii rozpoczął nowy wikariusz – ks. Andrzej Tekieli SAC. Ks. Andrzej święcenia kapłańskie otrzymał w roku 2007. Dotychczas pracował jako wikariusz w parafii Zesłania Ducha Świętego w Otwocku. Przyjmijmy go serdecznie, otoczmy naszą modlitwą oraz wspierajmy go w wypełnianiu nowych wyzwań duszpasterskich.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W sobotę przypada 73. rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych, którzy oddali życie broniąc naszej ojczyzny, zwłaszcza o pochowanych na ołtarzewskim cmentarzu.

Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi będzie odprawione w sobotę o godz. 18.00.

Na prośbę Pana Burmistrza podajemy do wiadomości, że Dożynki Gminne odbędą się w przyszłą niedzielę, 2 września w Płochocinie. O godz. 12.00 w kościele św. Wojciecha będzie odprawiona Msza Św. w intencji rolników. W godz. 15 – 21.30 na boisku AKS Płochocin przy ul. Lipowej 3 odbędzie się Festyn Rodzinny. Podczas trwania festynu kursował będzie bezpłatny autobus. Odjazdy z parkingu przy Sanktuarium w Ożarowie o godz. 14.30 i 16.00 Odjazd spod szkoły w Płochocinie o godz. 21.30. Autobus będzie się zatrzymywał na wszystkich przystankach wzdłuż ul. Poznańskiej.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Rafał Reks, kawaler z par. św. Jana Kantego w Mławie
Aneta Pytkowska, panna z par. tutejszej (2)


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Wpatrując się w Maryję uczmy się od Niej, jak wypełniać wolę Chrystusa.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama