PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Drugą Niedzielę Zwykłą 02 września 2012 r.

dzbanmiedzianyZapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W poniedziałek, 3 września rozpoczyna się rok szkolny. Na prośbę dyrekcji Szkoły Podstawowej Nr 2 informujemy, że Inauguracja Roku dla klas III, IV, V i VI rozpocznie się o godz. 9.00. O godz. 10.00 będzie odprawiona Msza Św. dla dzieci, rodziców i nauczycieli. Po Mszy Św. w szkole odbędzie się spotkanie dla dzieci z „zerówki”, oraz klas I i II. Rozpoczęcie roku w szkole w Umiastowie o godz. 9.00.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Ks. wikariusz „swoich” chorych odwiedzi z Komunią Św. od godz. 7.30. Msza św. dla dzieci o godz. 16.00. Spowiedź dla dzieci od godz. 15.30, dla dorosłych od 18.00.

Spotkanie dla wszystkich ministrantów, lektorów i kandydatów odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 14.00 w domu parafialnym.

Przypominamy, że dziś w Płochocinie odbywają się dożynki gminne. O godz. 12.00 w kościele św. Wojciecha będzie odprawiona Msza Św. w intencji rolników. W godz. 15 – 21.30 na boisku AKS Płochocin przy ul. Lipowej 3 odbędzie się Festyn Rodzinny.

W sobotę, 8 września w rocznicę bitwy ołtarzewskiej na Cmentarzu Wojskowym o godz. 10.00 odbędzie się apel i modlitwa za poległych. O godz. 11.00 w Parku Ołtarzewskim odegrana zostanie inscenizacja bitwy. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Mariusz Sierakowski, kawaler z par. Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Maz.
Anna Popławska, panna z par. tutejszej


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech Słowo Boże i Sakramenty odczyszczają i odnawiają naszego ducha.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama