PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Trzecią Niedzielę Zwykłą 09 września 2012 r.

uzdrgluchoniemSpotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Spotkanie dla rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii Św. odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 19.30 w domu parafialnym.

W przyszłą niedzielę kazania w naszym kościele głościć będzie ks. Jerzy Limanówka SAC z pallotyńskiego Sekretariatu Misyjnego. Po Mszach Św. będzie zbierał ofiary na potrzeby misji w Kongo Demokratycznym.

W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00 odbędzie się w naszym kościele koncert w ramach VIII edycji Festiwalu Muzycznego „W krainie Chopina”.

W przyszłą niedzielę odprawimy kolejne nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawiona zostanie Msza Św. w intencjach podanych nam na kartkach. Po Mszy Św. odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Mariusz Sierakowski, kawaler z par. Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Maz.
Anna Popławska, panna z par. tutejszej


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech Boża łaska otwiera nasze serca i oczy, byśmy dostrzegali Boga działającego w naszym życiu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama