Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Dziewiątą Niedzielę Zwykłą 21 października 2012 r.

chrystus_slugaPrzez całą niedzielę kazania w naszej świątyni głosi ks. Wiesław Pęski – pallotyn pracujący w Kijowie. Po Mszach Św. będzie zbierał ofiary na potrzeby tamtejszej parafii.

Zapraszamy na wtorkową adorację od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Na różaniec zapraszamy w niedziele na godz. 17.30, w dni powszednie na godz. 18.00. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci odprawiamy w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.00.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się dziś o godzinie 16.00 w domu parafialnym. Spotkanie poprowadzi ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się w jutro o godz. 19.30 w domu parafialnym.

W związku z Tygodniem Misyjnym Msza Święta w czwartek o godz. 7.00 będzie transmitowana z naszego kościoła przez Radio Maryja. Zapraszamy do liczniejszego udziału w tym dniu.

Dzieci i młodzież ze wspólnty Ruchu Światło-Życie oraz wszystkich, którzy chcieliby do tej wspólnoty dołączyć zapraszamy na spotkanie organizacyjne w piątek o godz. 17.15 w domu parafialnym.

Przypominamy, że jutro, 22 października przypada liturgiczne wspomnienie bł. Jana Pawła II. Zapraszamy do modlitwy za wstawiennictwem naszego Ojca Świętego.

Na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” wspierającą młodzież z ubogich rodzin zebraliśmy w ubiegłą niedzielę 2.200 PLN.

Zbliża się listopad – czas kiedy pamięcią modlitewną bardziej ogarniamy zmarłych z naszych rodzin, przyjaciół i znajomych. Jak co roku przy wyjściu z kościoła są wyłożone kartki wypominkowe. Na tych kartkach należy wpisać imiona swoich bliskich zmarłych i w kopercie przekazać podczas zbierania tacy lub w kancelarii parafialnej. Za zmarłych polecanych naszym modlitwom pallotyni w Polsce przez cały listopad odprawiają codziennie 24 Msze Św. Jedna z nich będzie sprawowana codziennie w naszym kościele o godz. 18.30. W tej intencji będziemy też odmawiać koronkę do Miłosierdzia Bożego.

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Od Maryi uczmy się, jak służyć Bogu i bliźniemu.