Ogłoszenia Parafialne na Czwartą Niedzielę Adwentu 23 grudnia 2012r.

nawiedzenie2Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30.

Jutro przypada Wigilia Bożego Narodzenia. Ostatnią w tym roku Mszę Św. roratnią odprawimy tego dnia o godz. 7.00. Nie będzie w tym dniu Mszy Św. wieczornej.

W wigilijny wieczór zadbajmy o chrześcijańską oprawę wieczerzy. Niech nie zabraknie wspólnej modlitwy, czytania Ewangelii o narodzeniu Chrystusa, łamania się opłatkiem i śpiewania kolęd.

Mszę Św. o północy, czyli Pasterkę celebrował będzie ks. Krzysztof Wernicki SAC. W pierwszy dzień świąt Msze Św. w naszym kościele będziemy sprawować o godz. 9.00, 10.30 i 12.00. W drugi dzień świąt Msze Św. będą odprawiane wg porządku niedzielnego.

Z racji świąt nie będzie w tym tygodniu wtorkowej adoracji i nowenny do Matki Bożej Fatimskiej.

Na holu przed kościołem można po Mszach Św. zaopatrzyć się w opłatki wigilijne i świece „Caritas”.

Od czwartku rozpoczniemy wizytę duszpasterską w naszej parafii. W tym tygodniu odwiedzimy rodziny mieszkające w następujących miejscowościach i ulicach:
27.12 czwartek - Kaputy /godz. 15.00/
28.12 piątek - Umiastów /godz. 15.00/
29.12 sobota - Ołtarzew, ul. Rolna i ul. Kościuszki /godz. 10.30/

Za tydzień obchodzić będziemy Niedzielę Świętej Rodziny.

Zachęcamy gorąco do udziału w Orszaku Trzech Króli, który odbędzie się 6 stycznia. Przypominamy, że rozpocznie się on po Mszy Św. o godz. 11.30 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Mazowieckim. Wyruszymy stamtąd (najlepiej, jeśli każdy będzie przebrany za jakąś postać z jasełek) i przejdziemy do naszego kościoła, gdzie złożymy pokłon Św. Rodzinie. Zapraszamy też wszystkich, którzy chcieliby służyć swoim czasem i zdolnościami do włączenia się w organizację Orszaku.

W czasie ferii zimowych, w dniach 26.01 – 02.02 odbędzie się wyjazd dla dzieci do Ochotnicy Dolnej w Beskidach. Bliższe informacje na plakacie. Zapisy u ks. Andrzeja.

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo byśmy potrafili otworzyć swe serca na przychodzącego Zbawiciela.