PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzecią Niedzielę Zwykłą 27.01.2013

ofiarowanie3Dziś podczas Mszy Św. o godz. 12.00 gościć będziemy chór z Baranowicz na Białorusi. Po Mszy Św. zapraszamy na koncert kolęd.

W imieniu organizatorów zapraszamy też dziś na koncert pt. „Powstanie styczniowe – pamiętamy”. Odbędzie się on w sali widowiskowej Centrum Konferencyjnego Mazurkas o godz. 19.00.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W sobotę grupa dzieci wyjechała wraz z ks. Andrzejem na ferie do Ochotnicy w Beskidach. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach, by ten czas przeżyli owocnie i bezpiecznie.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się dziś o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński.

Jutro o godz. 11.00 w archikatedrze warszawskiej odbędzie się pogrzeb Prymasa Seniora, ks. kard. Józefa Glempa. Dziś można uczestniczyć we Mszy Św. w intencji zmarłego, która będzie odprawiona o godz. 16.00 w kościele św. Krzyża. Jeśli ktoś wybiera się na tę Mszę, a potrzebuje transportu - prosimy się zgłaszać do zakrystii.
Program uroczystości pogrzebowych

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Ze względu na ferie szkolne nie będzie osobnej Mszy dla dzieci. Spowiedź dla wszystkich od godz. 18.00. Nabożeństwo pierwszej soboty odprawione będzie o godz. 18.00. Komunię św. do chorych ks. proboszcz przyniesie w piątek a ks. wikariusz w sobotę od godz. 7.30.

W sobotę przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Dzień ten w Kościele jest obchodzony również jako Dzień Życia Konsekrowanego. Z tej racji w naszym kościele o godz. 9.00 będzie odprawiona dodatkowa Msza Św. z odnowieniem konsekracji zakonnej. Gorąco zachęcamy do udziału!

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

Wraz z parafią Miłosierdzia Bożego organizujemy pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela w terminie 17 – 25 września. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. proboszcza.

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Niech Chrystus – Światłość świata prowadzi nas przez naszą codzienność

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama