PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzecią Niedzielę Postu 03.03.2013

krzewgorejacyW naszej parafii rozpoczął praktyki duszpastersko-katechatyczne dk. Grzegorz Suchodolski SAC. Przyjmijmy go srdecznie i otoczmy naszymi modlitwami, aby dobrze spożytkował czas posługi w naszej wspólnocie parafialnej.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00 w domu parafialnym.

Zapraszamy dziś na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym na godz. 17.15. Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek od godz. 20.00 a na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Drogę krzyżową dla dzieci odprawimy w piątek o godz. 16.00. Dorosłych zapraszamy na drogę krzyżową na godz. 18.00, młodzież na 19.15.

Ofiary składane dziś na tacę będą przeznaczone na malowanie kościoła.

W przyszłą niedzielę rozpoczniemy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Prowadzić je będzie o. Piotr Jordan Śliwiński OFM Cap z Krakowa. Nauki rekolekcyjne w przyszłą niedzielę na wszystkich Mszach Świętych.

Ogłoszenie p. Burmistrza: "18 grudnia 2012 roku, Rada Miejska w Piastowie, podjęła uchwałę dotyczącą włączenia około 20 ha terenów z sołectwa Konotopa, należących do Gminy Ożarów Mazowiecki, do obszaru Piastowa.
Decyzja władz Piastowa nie była konsultowana i w jakikolwiek sposób uzgadniana z Burmistrzem i Radą Miejską Ożarowa Mazowieckiego.
W opinii Burmistrza oraz Rady Miejskiej naszej Gminy, uchwała władz Piastowa narusza dobre obyczaje i zasady współpracy pomiędzy społecznościami obu sąsiadujących ze sobą Gmin.
Uznając prawo mieszkańców Ożarowa Mazowieckiego do wypowiadania się na temat miejsca, w którym mieszkają i są z nim związani od pokoleń, pragnę wraz z radnymi, poznać Państwa opinię na temat swoistego "zawłaszczenia" terenu naszej Gminy, objętego już planem zagospodarowania przestrzennego.
Zachęcam Państwa do udziału w konsultacjach społecznych, które zostaną przeprowadzone w dniach od 28 lutego do 21 marca 2013 roku. Ankiety konsultacyjne są dostępne w Urzędzie, u sołtysów, radnych, przewodniczących zarządu osiedli".
Szczegóły na www.ozarow-mazowiecki.pl


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Pozwólmy, by Chrystus oczyszczał i przemieniał nasze serca.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama