PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Czwartą Niedzielę Postu 10.03.2013

synmarnRozpoczęliśmy dziś rekolecje wielkopostne w naszej parafii. Prowadzi je o. Piotr Jordan Śliwiński OFM Cap z Krakowa – wykładowca filozofii, ceniony spowiednik, kierownik duchowy i rekolekcjonista. Nauki rekolekcyjne dziś na wszystkich Mszach Świętych. Plan rekolecji dostępny jest w gablotach i na stronie internetowej.

Zapraszamy dziś na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym na godz. 17.15. Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek od godz. 20.00 a na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Drogę krzyżową dla dzieci będzie odprawimy w piątek o godz. 16.00. Dorosłych zapraszamy na drogę krzyżową na godz. 18.00, młodzież na 19.15.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w najbliższy piątek. Spotkanie rozpocznie się nabożeństwem drogi krzyżowej o 19.15 w kościele.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na malowanie kościoła. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na ten cel 7.953 PLN. Dziękuję też osobom, które przy różnych innych okazjach (albo bez okazji) składają ofiary na malowanie.

Serdecznie zapraszamy na Rodzinne Świętowanie Niedzieli. Najbliższe spotkanie odbędzie się 17 marca o godzinie 16.00 w domu parafialnym. Temat spotkania: „Biblijna geneza okresu Wielkiego Postu i Zmartwychwstania Pańskiego. Znaczenie symboliki Triduum Paschalnego”. Wykład poprowadzi ks. dr hab. Jacek Nowak SAC – profesor UKSW. Podczas spotkania będzie zapewniona opieka nad dziećmi. Po oficjalnej części jak zwykle zapraszamy do dyskusji przy herbacie.

Kolejne spotkanie Szkoły Słowa Bożego odbędzie się za dwa tygodnie, 24 marca o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Janusz Krzysztof Bujak, kawaler z par. tutejszej
Monika Biała, panna z par. św. Miachała Archanioła w Puszczy Mariańskiej


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech czas rekolekcji wielkopostnych będzie czasem szczerogo powrotu do Miłosiernego Ojca.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama