PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Piątą Niedzielę Postu 17.03.2013

jawnogrz1Zapraszamy dziś na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym na godz. 17.15. Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek od godz. 20.00 a na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Serdecznie zapraszamy dziś na Rodzinne Świętowanie Niedzieli. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16.00 w domu parafialnym. Temat spotkania: „Biblijna geneza okresu Wielkiego Postu i Zmartwychwstania Pańskiego. Znaczenie symboliki Triduum Paschalnego”. Wykład poprowadzi ks. dr hab. Jacek Nowak SAC – profesor UKSW. Podczas spotkania będzie zapewniona opieka nad dziećmi. Po oficjalnej części jak zwykle zapraszamy do dyskusji przy herbacie.

Dziś podczas Mszy Św. o godz. 18.00 grać będzie grupa z pallotyńskiej parafii w Warszawie. Po Mszy Św. zapraszają na wielkopostny koncert uwielbieniowy.

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się w poniedziałek, 18 marca o godz. 19.30 w domu parafialnym.

W dniach 19 – 21 marca odbędą się rekolekcje dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 i szkoły w Umiastowie.

Dorosłych, młodzież i dzieci zapraszamy na drogę krzyżową po ulicach naszej parafii. Rozpocznie się ona o godzinie 19.15 w kościele. Prosimy przynieść ze sobą lampki bądź znicze.

Za tydzień obchodzić będziemy niedzielę palmową. Palmy do poświęcenia można będzie nabyć przed Mszą Św. u ministrantów. Dochód przeznaczony będzie na dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych dla dzieci i młodzieży.

Kolejne spotkanie Szkoły Słowa Bożego odbędzie się za tydzień, 24 marca o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

Spotkanie dla rodziców dzieci przystępujących do I Komunii Św. odbędzie się w poniedziałek, 25 marca o godz. 19.15 w domu parafialnym.

Przed kościołem kiermasz zorganizowali mieszkańcy Domu Samotnej Matki na Białołęce. Dochód chcą przeznaczyć na zorganizowanie świąt w swoim ośrodku.

Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do skarbonki przy wejściu do kościoła.

Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Janusz Krzysztof Bujak, kawaler z par. tutejszej
Monika Biała, panna z par. św. Michała Archanioła w Puszczy Mariańskiej


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Pozwólmy Chrystusowi każdego dnia przeprowadzać się ze śmierci grzechu do nowego życia w Bogu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama