PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzecią Niedzielę Wielkanocną 14 kwietnia 2013 r.

nadjezioremSpotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Msza Św. inicjacyjna dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. będzie odprawiona dziś o godz. 16.00. Po Mszy Św. odbędzie się spotkanie dla rodziców.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się dziś o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Próba uroczystości I Komunii Świętej odbędzie się w tym tygodniu w czwartek po wieczornej Mszy Św.

W przyszłą niedzielę gościć będziemy ks. Tomasza Grzyba z Papieskiego Stowarzyszenia „Pomoc Kościołowi w Potrzebie". Podczas kazań będzie przybliżał nam sytuację chrześcijan w krajach, gdzie są oni prześladowani. O godz. 15.30 w sali wykładowej nr 1 można też będzie obejrzeć film dokumentalny o prześladowaniach oraz spotkać się z ich autorką, p. Iwona Zamkowska z organizacji „Głos prześladowanych chrześcijan".

Gorąco zapraszamy - tym razem szczególnie małżonków, na Rodzinne Świętowanie Niedzieli, które odbędzie się 28 kwietnia o godzinie 16.00 w domu parafialnym. Tematem spotkania będzie "DIALOG MAŁŻEŃSKI". Spotkanie poprowani ks. Wiesław Błaszczak SAC z Lublina, który na co dzień zajmuje się poradnictwem duchowym i psychologicznym, a także współtworzy czasopismo dla małżeństw "Zbliżenia". Podczas spotkania, małżonkowie w parach, będą mieli okazję zagrać w grę, która uczy komunikowania się w małżeństwie. Jest to nowość na polskim rynku i jako jedni z pierwszych mamy okazję w nią zagrać już 28 kwietnia. Warto skorzystać z okazji i potraktować to spotkanie jako randkę małżeńską, tym bardziej że podczas spotkania będzie zapewniona opieka dla dzieci. Dla każdej pary przewidziana jest również niespodzianka. Po oficjalnej części, zapraszamy do dyskusji w kawiarence.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać" za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę. Na malowanie kościoła zebraliśmy tydzień temu 5.484 PLN i 5 EUR.

Społeczny Komitet Obchodów 150. Rocznicy Powstania Styczniowego zaprasza na II Rajd Powstania Styczniowego połączony z uroczystościami upamiętniającymi 150. rocznicę bitwy pod Budą Zaborowską oraz pierwsze egzekucje młodzieży powstańczej w Górkach k. Kampinosu. 20 kwietnia godz. 14.00 odbędzie się uroczystość przy Mogile Powstańców w Budzie Zaborowskiej a 21 kwietnia godz. 13.00 uroczystość przy Sośnie Powstańców w Górkach Kampinoskich.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Adam Czesław Matławski, kawaler z par. tutejszej
Justyna Anna Dziadura, panna z par. św. Apostołów Piotra i Pawła w Kaskach
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących między tymi osobami, jest zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Okrywajmy Boga, który się nam objawia na różne sposoby i wypełniajmy Jego zbawczą wolę w naszym życiu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama