PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Szóstą Niedzielę Wielkanocną 5 maja 2013 r.

1komuniaDziś grupa dzieci podczas Mszy Świętej o godz. 10.30 przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej.

W związku z uroczystością Pierwszej Komunii Msza z godz. 12.00 będzie dziś odprawiona o godz. 12.30.

Dla dzieci, które przystąpią do I Komunii Św. przez cały tydzień będzie odprawiana Msza Św. o godz. 17.00. We wtorek dzieci wraz z rodzicami udają się na pielgrzymkę do Loretto k. Wyszkowa.

Zapraszamy na nabożeństwa majowe. W dni powszednie odprawiamy je o godz. 18.00, w niedziele o 17.30.

Dziś po wieczornej Mszy Św. zapraszamy na koncert pt. „Piękna nasza Polska cała" w wykonaniu zespołu Varsovia Brass Quintet i chóru Ab imo pectore. Koncert zorganizowano dzięki wsparciu Burmistrza Ożarowa Mazowieckiego.

-2Zapraszamy na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 oraz na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W sobotę podczas Mszy Św. o godz. 12.30 ośmiu pallotyńskim diakonom ks. Kardynał Kazimierz Nycz udzieli święceń kapłańskich. Wśród nich będzie dk. Grzegorz Suchodolski, który w naszej parafii odbywał praktykę duszpasterską. Zachęcamy do modlitwy w intencji przyszłych księży oraz do udziału w uroczystości święceń.

Na spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej zapraszamy w najbliższy poniedziałek, 6 maja o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Członków Żywego Różańca i osoby, które chciałyby włączyć się w to dzieło modlitewne zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

Zapraszamy na kolejne Rodzinne Świętowanie Niedzieli. Odbędzie się ono 12 maja o godzinie 16.00 w domu parafialnym. Naszym gościem będzie s. Judyta Pudełko, wybitna biblistka, przewodniczka pielgrzymek po Ziemi Świętej, wykładowca Papieskiego Wydziału Teologicznego w Warszawie. Podczas wykładu "Bohaterowie wiary Starego Testamentu" s. Judyta przybliży nam niezwykle ciekawą i jakże ważną dla Żydów, postać patriarchy Jakuba. Podczas spotkania będzie zapewniona opieka nad dziećmi. Po oficjalnej części, zapraszamy na agapę w kawiarence.

Zachęcamy do udziału w obchodach Uroczystości Królowej Apostołów – patronki naszej świątyni. W sobotę, 18 maja o godz. 12.00 odprawiona będzie Msza Św. odpustowa a o godz. 21.00 rozpoczniemy czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Zapraszamy do udziału wszystkie wspólnoty działające w naszej parafii.

W dniach 1 – 12 lipca organizujemy wyjazd wakacyjny dla dzieci do Białego Dunajca. Zachęcamy też dzieci i młodzież do udziału w rekolekcjach oazowych. Dla dzieci organizowane są w one w dniach 30 czerwca – 16 lipca, dla gimnazjalistów i licealistów w dniach 17 lipca – 2 sierpnia. Więcej informacji można zasięgnąć u ks. Andrzeja.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Piotr Krupa, kawaler z par. tutejszej
Joanna Agnieszka Kowalska, panna z par. Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Maz.
2. Sebastian Król, kawaler z par. tutejszej
Beata Kurkowska, panna z par. Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Maz.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa oraz opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama