PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Uroczystość Wniebowstąpienia 12 maja 2013 r.

wniebowstapienie3Członków Żywego Różańca i osoby, które chciałyby włączyć się w to dzieło modlitewne zapraszamy na spotkanie dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Zapraszamy dziś na kolejne Rodzinne Świętowanie Niedzieli. Rozpocznie się o godzinie 16.00 w domu parafialnym. Naszym gościem będzie s. Judyta Pudełko, wybitna biblistka, przewodniczka pielgrzymek po Ziemi Świętej, wykładowca Papieskiego Wydziału Teologicznego w Warszawie. Podczas wykładu "Bohaterowie wiary Starego Testamentu" s. Judyta przybliży postać patriarchy Jakuba. Podczas spotkania będzie zapewniona opieka nad dziećmi. Po oficjalnej części, zapraszamy na agapę w kawiarence.

Zapraszamy na nabożeństwa majowe. W dni powszednie odprawiamy je o godz. 18.00, w niedziele o 17.30.

Zapraszamy na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 oraz na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W czwartek o godz. 18.30 pallotyńscy neoprezbiterzy odprawią w naszym kościele Mszę Św., po której udzielą błogosławieństwa prymicyjnego.

W piątek przypada uroczystość rocznicy poświęcenia naszej świątyni.

Zachęcamy do udziału w obchodach Uroczystości Królowej Apostołów – patronki naszej świątyni. W sobotę, 18 maja o godz. 12.00 odprawiona będzie Msza Św. odpustowa, po której odbędzie się piknik przy domu parafialnym. Tego samego dnia o godz. 20.45 rozpoczniemy czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Zapraszamy do udziału zwłaszcza wszystkie wspólnoty działające w naszej parafii.

W dniach 1 – 12 lipca organizujemy wyjazd wakacyjny dla dzieci do Białego Dunajca. Zachęcamy też dzieci i młodzież do udziału w rekolekcjach oazowych. Dla dzieci organizowane są one w dniach 30 czerwca – 16 lipca, dla gimnazjalistów i licealistów w dniach 17 lipca – 2 sierpnia. Więcej informacji można zasięgnąć u ks. Andrzeja.

W poniedziałek rozpocznie się malowanie naszego kościoła. Nabożeństwa będą odprawiane w normalnych godzinach. W razie konieczności jakichś zmian będziemy informować o tym na bieżąco. Dziękujemy serdecznie za wszelkie ofiary składane na pokrycie kosztów malowania.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Sebastian Król, kawaler z par. tutejszej
Beata Kurkowska, panna z par. Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Maz.
2. Bartosz Sopel, kawaler z par. tutejszej
Paulina Magdalena Seferyńska, panna z par. tutejszej


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Wraz z Maryją módlmy się o dary Ducha Świętego dla nas wszystkich.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama