PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 19 maja 2013 r.

zeslanieds1Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie Mszy odpustowej, pikniku parafialnego oraz czuwania przed Zesłaniem Ducha Świętego.

Nabożeństwa majowe odprawiamy w dni powszednie o godz. 18.00, w niedziele o 17.30.

Dziś odprawimy pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. Po Mszy Św. o godz. 18.00 odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy w procesji z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Zapraszamy na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 oraz na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Msza Św. rocznicowa dla dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły do I Komunii Świętej będzie odprawiona w przyszłą niedzielę, 26 maja o godz. 10.30. Spotkanie dla rodziców – w poniedziałek o godz. 19.15 w domu parafialnym. Próby uroczystości odbędą się w środę i w piątek po wieczornej Mszy Św. Na spowiedź dzieci rocznicowe zapraszamy w sobotę na godz. 16.00.

Zachęcamy do udziału w warszawskim Marszu dla Życia i Rodziny. Odbędzie się on w przyszłą niedzielę, 26 maja. Początek o godz. 12.00 przy pomniku Kopernika na Krakowskim Przedmieściu.

W sobotę, 1 czerwca w domu parafialnym odbędzie się kurs naturalnych metod rozpoznawania płodności. Szczegóły dostępne są na plakatach i na stronie internetowej parafii.

Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci wyjeżdżających do Białego Dunajca odbędzie się dziś o 19.30 w domu parafialnym. W sprawie wyjazdów na rekolekcje oazowe zapraszamy na spotkanie w piątek, 24 maja o 19.00 w domu parafialnym.

Trwa malowanie naszego kościoła. Dziękujemy serdecznie za wyrozumiałość i za wszelkie ofiary składane na pokrycie kosztów malowania.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Bartosz Sopel, kawaler z par. tutejszej
Paulina Magdalena Seferyńska, panna z par. tutejszej


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa, otwartości na działanie Ducha Świętego oraz opieki Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama