PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Uroczystość Trójcy Przenajświętszej 26 maja 2013 r.

trinitas1Nabożeństwa majowe odprawiamy w dni powszednie o godz. 18.00, w niedzielę i w Boże Ciało o 17.30.

Zapraszamy na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 oraz na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Zachęcamy do udziału w warszawskim Marszu dla Życia i Rodziny. Rozpocznie się on dziś o godz. 12.00 przy pomniku Kopernika na Krakowskim Przedmieściu.

W czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Po Mszy Św. o godz. 10.30 wyruszymy z procesją eucharystyczną do czterech ołtarzy. Ołtarze tradycyjnie usytuowane będą przy bramie parku, przy skrzyżowaniu ulic Parkowej i 1 Maja, przy domu parafialnym i przy wejściu do seminarium. Prosimy mężczyzn, kobiety, młodzież i alumnów o przyozdobienie ołtarzy.

Spotkanie dla dzieci, które chcą sypać kwiatki w Uroczystość Bożego Ciała odbędzie się we wtorek 28 czerwca o godz. 17.00 przed kościołem.
Nabożeństwo I soboty będzie odprawione o godz. 18.00.

W sobotę, 1 czerwca w domu parafialnym odbędzie się kurs naturalnych metod rozpoznawania płodności. Szczegóły dostępne są na plakatach i na stronie internetowej parafii.

Z inicjatywy Stolicy Apostolskiej w przyszłą niedzielę odbędzie się w całym Kościele Powszechnym, w jednym czasie, godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w łączności z Ojcem Świętym. W Polsce czas tej adoracji przypada od godz. 17.00 do 18.00. Gorąco zachęcamy wszystkich do udziału.
Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę w ramach tejże adoracji.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy VI Święto Dziękczynienia pod hasłem „Dziękujemy za łaskę wiary". Zachęcamy do udziału w centralnych uroczystościach przy Świątyni Opatrzności Bożej. Tego dnia po Mszach Św. prowadzona będzie zbiórka ofiar do skarbonek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się w niedzielę, 9 czerwca o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Kontemplując tajemnicę Trójcy Świętej wysławiajmy Boga za to, że jest z nami.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama