PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dziewiątą Niedzielę Zwykłą 02 czerwca 2013 r.

sercejezusa2Obchodzimy dziś VI Święto Dziękczynienia pod hasłem „Dziękujemy za łaskę wiary". Z tej racji po Mszach Św. prowadzona jest zbiórka ofiar do skarbonek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.

Z inicjatywy Stolicy Apostolskiej dziś odbędzie się w całym Kościele Powszechnym, w jednym czasie, godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w łączności z Ojcem Świętym. Gorąco zachęcamy wszystkich do modlitwy od godz. 17.00. Adoracja zakończona będzie procesją eucharystyczną.
Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś w ramach tejże adoracji.

Od jutra do piątku włącznie po wieczornej Mszy Św. odprawiamy procesję eucharystyczną wokół kościoła. Podczas tej procesji śpiewamy litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy także we wtorek od godz. 20.00.

W piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje nas tego dnia wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Msze Św. w naszym kościele odprawiać będziemy o godz. 7.00 i 18.30.

Tego dnia przypada pierwszy piątek miesiąca. Komunię Św. chorym przyniesiemy od godz. 7.30. Dzieci zapraszamy na Mszę Św. o godz. 16.00. Spowiedź dla dzieci od godz. 15.30, dla dorosłych od godz. 18.00.

W sobotę przypada liturgiczne wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Marii Panny.

Ostatnia przed wakacjami Szkoła Słowa Bożego odbędzie się za tydzień, 9 czerwca o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

W przyszłą niedzielę odprawimy kolejne nabożeństwo fatimskie. Po Mszy Św. o godz. 18.00 będziemy odmawiać różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

W dniach 15-26 lipca br. odbędzie się XXIII Pielgrzymka Piesza z Suwałk do Wilna. Osoby zainteresowane udziałem zapraszamy na spotkanie w sobotę, 8 czerwca o godz. 15.30 w domu parafialnym.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Paweł Marek Michalski, kawaler z par. św. Józefa Robotnika w Wołominie
Barbara Natalia Rusiniak, panna z par. tutejszej


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Prośmy Jezusa by nasze serca uczynił na wzór swojego Najświętszego Serca.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama