PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dziesiątą Niedzielę Zwykłą 9 czerwca 2013 r.

nainDziś odprawimy kolejne nabożeństwo fatimskie. Po Mszy Św. o godz. 18.00 będziemy odmawiać różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Ostatnia przed wakacjami Szkoła Słowa Bożego odbędzie się dziś o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

Jak co tydzień zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa odmawiamy w dni powszednie po wieczornej Mszy Św.

W środę przypada liturgiczne wspomnienie 108. męczenników z czasów II wojny światowej – wśród nich dwóch błogosławionych pallotynów: ks. Józefa Jankowskiego i ks. Józefa Stanka.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w piątek, 14 czerwca o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Zapraszamy na Rodzinne Świętowanie Niedzieli, które odbędzie się 16 czerwca - tym razem w formie pikniku na polanie Jakubów w Izabelinie (ul. Tetmajera 38, obok siedziby dyrekcji Kampinowskiego Parku Narodowego). Do Izabelina będzie można dojechać na własną rękę lub przyłączyć się do grupy rowerowej, która wystartuje sprzed domu parafialnego w Ołtarzewie ok. godz. 9-tej. Świętowanie na polanie Jakubów rozpocznie się Eucharystią o godz. 12.00. Po Eucharystii będzie czas na grill i zabawy pod kierownictwem wodzireja. Osoby wybierające się na spotkanie powinny zabrać ze sobą coś do picia, prowiant na grilla, ewentualnie ulubiony sprzęt sportowy. Planowany powrót: ok. godz. 19-tej.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy brali udział a zwłaszcza tym, którzy dodatkowo angażowali się podczas procesji w czasie oktawy Bożego Ciała.

Na budowę Świątyni Opatrzności Bożej zebraliśmy w ubiegłą niedzielę 2.725 PLN. Pieniądze zostały wpłacone na konto archidiecezji.

W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii p. Dorotę Domańską wraz z uczniami liceum polonijnego, którzy będą prosić nas o wsparcie dla tej unikatowej placówki.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Paweł Marek Michalski, kawaler z par. św. Józefa Robotnika w Wołominie
Barbara Natalia Rusiniak, panna z par. tutejszej


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Odkrywajmy Boga działającego w naszym życiu i wychwalajmy Go za wielkie dzieła Jego Miłości.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama