PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Jedenastą Niedzielę Zwykłą 16 czerwca 2013 r.

jezusijawnogrzNabożeństwo czerwcowe odprawimy dziś o godz. 17.30. W dni powszednie Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa odmawiamy po wieczornej Mszy Św.

Jak co tydzień zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Gościmy dziś w naszej parafii uczniów z Kolegium św. Stanisława Kostki w Warszawie.

Ministrantów, oazowiczów, młodzież wieczernikową oraz scholę dziecięcą i młodzieżową zapraszamy z rodzinami na spotkanie kończące rok pracy formacyjnej. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę. Rozpocznie się o godz. 14.00 Mszą Św. w kościele.

W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych odbędzie się zbiórka datków na dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych dla dzieci z naszej parafii.

Podajemy do wiadomości, iż po rozważeniu różnych racji i po wysłuchaniu głosów niektórych osób z parafii podjęliśmy decyzję, iż w przyszłym roku szkolnym do komunii pójdą dzieci obecnie uczące się w pierwszej klasie (czyli jeszcze w przyszłym roku będzie "po staremu"). Nowy program nauczania dla klas drugich wejdzie zatem w życie dopiero od roku szkolnego 2014/2015.

Spotkanie dla rodziców dzieci wyjeżdżających do Białego Dunajca odbędzie się w niedzielę 23 czerwca o godz. 19.00 w domu parafialnym.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Piotr Rychert, kawaler z par. tutejszej
Sandra Krupa, panna z par. tutejszej
2. Paweł Dąbrowski, kawaler z par. Podwyższenia Krzyża Świętego w Warszawie
Aneta Kościńska, panna z par. tutejszej
3. Adrian Grzegorz Dąbrowski, kawaler z par. tutejszej
Kamila Paulina Sawula, panna z par. św. Trójcy w Błoniu
4. Michał Mandes, kawaler z par. tutejszej
Agata Wiśniewska, panna z par. MB Częstochowskiej w Grzymkowicach


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech Królowa Apostołów umacnia naszą wiarę i miłość.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama