Ogłoszenia Parafialne na Trzynastą Niedzielę Zwykłą 30 czerwca 2013 r.

jezusiuczniowie3Nabożeństwo czerwcowe odprawimy dziś o godz. 17.30.

Na dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych dla dzieci z naszej parafii zebraliśmy w ubiegłą niedzielę 1.407 PLN. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać".

Jutro grupa dzieci z naszej parafii wyjeżdża na wakacje do Białego Dunajca. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach, by ten czas przeżyli owocnie i bezpiecznie.

Jak co tydzień zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się jutro o godz. 19.30 w domu parafialnym.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Komunię Św. chorym do domów księża przyniosą w piątek od godz. 7.30. Spowiedź dla wszystkich w piątek o godz. 18.00. Nabożeństwo pierwszej soboty będzie odprawione o godz. 18.00.

Zapraszamy chętne osoby do pomocy w sprzątaniu kościoła. Chodzi przede wszystkim o wymycie ławek, konfesjonałów itp. Prosimy o przyjście w sobotę na godz. 10.00. Prosimy przynieść ze sobą ścierki i wiadra na wodę.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka ofiar na leczenie dwuletniej Zosi Koseckiej chorej na osteoporozę i uszkodzenie wzroku.

1. Maciej Koterba, kawaler z par. Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Mazowieckim
Izabela Stanicka, panna z par. tutejszej
2. Piotr Krzysztof Bońkowski, kawaler z par. tutejszej
Katarzyna Monika Wróblewska, panna z par. Niepokalanego Poczęcia NMP w Niepokalanowie
3. Marcin Łukasz Pająk, kawaler z par. tutejszej
Aleksandra Perz, panna z par. tutejszej

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. W tym wakacyjnym czasie nie zapominajmy o modlitwie i o niedzielnej Eucharystii.