Ogłoszenia Parafialne na Szesnastą Niedzielę Zwykłą 21 lipca 2013 r.

mariaimarta1Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W sobotę, 27 lipca w domu parafialnym odbędzie się kurs naturalnych metod rozpoznawania płodności. Szczegóły dostępne są na plakatach i na stronie internetowej parafii.

W czwartek przypada święto Jakuba Apostoła. Tego dnia czcimy także św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących. Poświęcenie pojazdów mechanicznych odbędzie się po wieczornej Mszy Św.

Przypominamy, że w czasie wakacyjnym wieczorna spowiedź w dni powszednie odbywa się od godz. 18.00 do 18.30.

1. Marcin Gajewski kawaler z par. Św. Trójcy w Warszawie
Sylwia Marta Pruska panna z par. tutejszej
2. Marcin Makulski kawaler z par. Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Mazowieckim
Emilia Beata Koźlicka panna z par. tutejszej

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Każdego dnia wsłuchujmy się w Boże Słowo i wcielajmy je potem w życie.