Ogłoszenia Parafialne na Osiemnastą Niedzielę Zwykłą 04 sierpnia 2013 r.

przemienienie3Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

We wtorek przypada Święto Przemienienia Pańskiego. Tego dnia wyrusza na pątniczy szlak Warszawska Piesza Pielgrzymka. Zachęcamy do pielgrzymowania zwłaszcza w Akademickich „Siedemnastkach". Zapisy trwają jeszcze dziś i jutro w kaplicy Kościoła pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w ośrodku "Res Sacra Miser", ul. Krakowskie Przedmieście 62 , w godzinach 10.00 – 19.00.

Poradnia rodzinna będzie czyna w najbliższy poniedziałek od 19.00 do 20.30. Później – do końca sierpnia – nastąpi przerwa. Przypominamy, że do poradni nalepiej zapisywać się przez stronę internetową naszej parafii.

1. Norbert Walerzak, kawaler z par. tutejszej
Katarzyna Joanna Malinowska, panna z par. Narodzenia NMP w Komorowie
2. Arkadiusz Piotr Chrastina, kawaler z par. św. Piotra i Pawła w Warszawie
Emilia Radziejewska, panna z par. tutejszej
3. Bogumił Sylwester Bozik, kawaler z pat. tutejszej
Agnieszka Dominika Matusiak, panna z par. Miłosierdzia Bożego w Piotrkowie Tryb.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. W Eucharystii odnajdujmy szczyt i źródło naszego życia.