PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Pierwszą Niedzielę Zwykłą 25 sierpnia 2013 r.

mbczestochowska1Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W poniedziałek przypada Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze Św. w naszym kościele będziemy odprawiać wg porządku powszedniego: o godz. 7.00 i 18.30.

W następny poniedziałek, 2 września rozpoczyna się rok szkolny. Na prośbę dyrekcji Szkoły Podstawowej Nr 2 informujemy, że Inauguracja Roku dla klas IV, V i VI rozpocznie się o godz. 9.00. O godz. 10.00 będzie odprawiona Msza Św. dla dzieci, rodziców i nauczycieli. Po Mszy Św. w szkole odbędzie się spotkanie dla dzieci z „zerówki", oraz klas I, II i III.

W dniach 30-31 sierpnia odbędzie się w seminarium Pallotyńskie Spotkanie Młodych. Serdecznie zapraszamy do udziału gimnazjalistów, licealistów, studentów oraz wszystkich, którzy czują się młodzi duchem. Plan spotkania dostępny jest na plakatach i na stronie psm.pallotyni.pl.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Dominik Rasiński, kawaler z par. Matki Boskiej Częstochowskiej w Piastowie
Aleksandra Anna Wierzbowska, panna z par. tutejszej
2. Błażej Jan Dębkowski, kawaler z par. tutejszej
Lidia Anna Nowak, panna z par. św. Wawrzyńca w Gliniance


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Wpatrując się w Maryję uczmy się od Niej, jak wypełniać wolę Chrystusa.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama