PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Trzecią Niedzielę Zwykłą 08 września 2013 r.

jezus z uczniamiSpotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Spotkanie dla rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii Św. odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 19.30 w domu parafialnym.

W przyszłą niedzielę odprawimy kolejne nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawiona zostanie Msza Św. w intencjach podanych nam na kartkach. Po Mszy Św. odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Zwracamy się z serdeczną prośbą, by parkując samochody nie blokować przejazdu zwłaszcza ul. Lipową – jeżdżą po niej autobusy miejskie i mieliśmy już skargi, że czasem przejazd był bardzo utrudniony.

Przypominamy, że Dożynki Gminne odbędą się dziś w Płochocinie. O godz. 12.00 w kościele św. Wojciecha będzie odprawiona Msza Św. w intencji rolników. W godz. 15 – 21.30 na boisku AKS Płochocin przy ul. Lipowej 3 odbędzie się Festyn Rodzinny. Podczas trwania festynu kursował będzie bezpłatny autobus. Odjazdy z parkingu przy Sanktuarium w Ożarowie o godz. 14.30 i 16.00 Odjazd spod szkoły w Płochocinie o godz. 21.30. Autobus będzie się zatrzymywał na wszystkich przystankach wzdłuż ul. Poznańskiej.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech Boża łaska otwiera nasze serca i oczy, byśmy dostrzegali Boga działającego w naszym życiu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama