PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Czwartą Niedzielę Zwykłą 15 września 2013 r.

synmanotr2Dziś odprawimy kolejne nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawiona zostanie Msza Św. w intencjach podanych nam na kartkach. Po Mszy Św. odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Zapraszamy wszystkich członków wspólnot parafialnych – dorosłych, młodzież i dzieci na Mszę Św. rozpoczynającą rok pracy formacyjnej. Ta Msza będzie odprawiona w środę, 18 września – w Święto Stanisława Kostki, o godz. 18.30. Po Mszy Św. odbędzie się wspólna agapa w domu parafialnym. Jeśli pogoda pozwoli będzie to spotkanie przy ognisku i grillu. Prosimy przynieść ze sobą odpowiedni prowiant.

Również w środę w Sanktuarium w Rokitnie o godz. 18.00 będzie odprawiona Msza Św. pod przewodnictwem ks. bpa Tadeusza Pikusa z okazji pielgrzymki samorządowców. Po niej odbędzie się koncert zorganizowany przez fundację Ave Patria.

W przyszłą niedzielę, 22 września po wszystkich Mszach Świętych, rodzice dzieci z grupy starszaków z przedszkola Sióstr Urszulanek w Ołtarzewie będą zbierać pieniądze na operację i leczenie 4 miesięcznego Adasia, który urodził się z bardzo rzadką wadą serca. Szacowany koszt leczenia operacyjnego to 30 tys. EUR. Szczegółowe informacje można znaleźć na plakacie w wejściu do Kościoła. Prosimy o modlitwę i finansowe wsparcie rodziców Adasia.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech ufność w Boże Miłosierdzie przynagla nas do ciągłego powstawania z grzechów i powracania do Kochającego Ojca.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama