PDFDrukujEmail

Ogłoszenia parafialne na Dwudziestą Piątą Niedzielę Zwykłą 22 września 2013 roku

Dzisiaj po wszystkich Mszach Świętych, rodzice dzieci z grupy starszaków z przedszkola Sióstr Urszulanek w Ołtarzewie będą zbierać pieniądze na operację i leczenie 4 miesięcznego Adasia, który urodził się z bardzo rzadką wadą serca. Szacowany koszt leczenia operacyjnego to 30 tys. EUR. Szczegółowe informacje można znaleźć na plakacie przed wejściem do Seminarium. Prosimy o modlitwę i finansowe wsparcie rodziców Adasia. Dziękujemy wszystkim wspólnotom parafialnym za wspólną modlitwę w czasie środowej mszy świętej z okazji rozpoczęcie roku formacyjnego.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W środę 25 września obchodzić będziemy wspomnienie patrona Warszawy bł. Władysława z Gielniowa. Jest to równocześnie 60 rocznica uwięzienia Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Polski. W tym dniu rozpoczniemy comiesięczną nowennę przed peregrynacją obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Peregrynacja rozpocznie się w Archidiecezji Warszawskiej w czerwcu 2014 roku. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy na wieczornej Mszy Świętej.

Zapraszamy dzieci, które w tym roku wyjechały na kolonie do Białego Dunajca i ich rodziny w najbliższą sobotę 28 września na spotkanie po kolonijne. Początek o godz. 15.00 w Domu Parafialnym.

Dzieci pierwszokomunijne i całe rodziny zapraszamy na pierwsze spotkanie formacyjne w najbliższą niedzielę 29 września 2013 r. na godz. 16.00.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech ufność w Boże Miłosierdzie przynagla nas do ciągłego powstawania z grzechów i powracania do Kochającego Ojca.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama