PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Szóstą Niedzielę Zwykłą 29 września 2013 r.

bogaczilazarzDziś o godz. 16.00 będzie odprawiona Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców. Podczas tej Mszy Św. dzieciom zostaną wręczone różańce.

Zapraszamy dziś na różaniec na 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00.

W środę bezpośrednio po wieczornej Mszy Św. odbędzie się koncert poświęcony pamięci bohaterów Powstania Warszawskiego. Wystąpi chór „Polonia" z Mińska na Białorusi, Zespół Teatralny „Melchiorek" z Błonia oraz dzieci z przedszkola w Macierzyszu. Gorąco wszystkich zapraszamy na ten wieczór.

Członków chóru parafialno-seminaryjnego „Cantus firmus" oraz osoby, które chciałyby do nich dołączyć serdecznie zapraszamy na pierwszą powakacyjną próbę. Odbędzie się ona w najbliższy wtorek o godz. 17.30 w sali wykładowej nr 4.

Od wtorku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. W dni powszednie odprawiać je będziemy o godz. 18.00 a w niedziele o godz. 17.30. Dzieci w tym tygodniu zapraszamy na różaniec w środę na godz. 16.00. W następnych tygodniach różaniec dla dzieci będziemy odprawiać w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.00.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Komunię Św. chorym do domów przyniesiemy od godz. 7.30. Dzieci zapraszamy na Mszę Św. o godz. 16.00. Spowiedź dla dzieci od godz. 15.30, dla dorosłych od godz. 18.00.

Członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej zapraszamy na spotkanie w przyszły poniedziałek, 7 października o godz. 19.30 w domu parafialnym.
Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski ks. abp Józef Michalik, odpowiadając na apel Ojca Świętego Franciszka zwrócił się z prośbą o modlitwę i przeprowadzenie w przyszłą niedzielę zbiórki ofiar na rzecz poszkodowanych podczas wojny w Syrii.

Rodzice dzieci z grupy starszaków z przedszkola Sióstr Urszulanek w Ołtarzewie bardzo dziękują wszystkich darczyńcom za ofiary na leczenie małego Adasia. Na ten cel w ubiegłą niedzielę zostało zebranych 8.515,06 zł, 100 litów, 10 lipów i 50 centów.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech ono umacnia naszą wiarę, byśmy potrafili rozpoznawać Chrystusa w naszych bliźnich.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama