PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Siódmą Niedzielę Zwykłą 06 października 2013 r.

rozaniec2Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych. W dni powszednie odprawiamy je o godz. 18.00 a w niedziele o godz. 17.30. Dzieci zapraszamy na różaniec w poniedziałki, środy i piątki na godz. 16.00.

Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek od godz. 20.00; na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Przypominamy, że próby chóru parafialno-seminaryjnego „Cantus firmus" odbywają się we wtorki o godz. 17.30 w sali wykładowej nr 4.

Członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej zapraszamy na spotkanie w najbliższy poniedziałek, 7 października o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Przypominamy, że w najbliższą środę o godz. 19.30 w kościele odbędzie się pierwsze spotkanie Seminarium Odnowy Wiary. Gorąco zapraszamy!

Dziś po Mszach Św. prowadzona jest zbiórka ofiar na rzecz poszkodowanych podczas wojny w Syrii.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 19.30 w domu parafialnym.

W sobotę, 12 października podczas Mszy Św. o godz. 11.00 abp Tadeusz Kondrusiewicz udzieli siedmiu alumnom z naszego seminarium święceń diakonatu.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy XIII Dzień Papieski. Po Mszach Świętych prowadzona będzie zbiórka datków na wsparcie fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia".

Również w przyszłą niedzielę fundacja Ave Patria (która wielokrotnie organizowała koncerty w naszej świątyni) przeprowadzi akcję zbierania plastikowych nakrętek po napojach. Zostaną one wymienione na sprzęt rehabilitacyjny dla niepełnosprawnych. Przed kościołem będzie stał samochód, do którego będzie można składać przyniesione nakrętki.

Na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie zapraszamy w przyszłą niedzielę. O godz. 18.00 będzie odprawiona Msza Św. w intencjach podanych nam na kartkach. Po Mszy Św. odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Mszy Św. i nabożeństwu przewodniczyć będzie Metropolita Miński abp Tadeusz Kondrusiewicz. Gorąco zachęcamy do udziału. Prosimy też przynieść ze sobą świece.

Zapraszamy serdecznie na pierwsze po wakacyjnej przerwie Rodzinne Świętowanie Niedzieli. Spotkanie odbędzie się 13 października o godz. 16.00 w domu parafialnym. O przekazywaniu wiary w rodzinie, służbie świeckich w parafii oraz pracy, a także o codziennym odkrywaniu Boga opowiedzą nam Iza i Piotr Hermanowie - małżeństwo z 16-letnim stażem, rodzice czwórki dziewczynek. Nasi goście mieszkają w Robercinie (par. Magdalenka). Podczas spotkania będzie zapewniona opieka nad dziećmi. Po spotkaniu zapraszamy do dyskusji w kawiarence.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Królowa Różańca Świętego niech nas prowadzi po drogach naszego życia.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama