PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Ósmą Niedzielę Zwykłą 13 października 2013 r.

dzienpapieskixiiiZ racji XIII Dnia Papieskiego po Mszach Świętych prowadzona jest dziś zbiórka datków na wsparcie fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia".

Zapraszamy dziś na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 będzie odprawiona Msza Św. w intencjach podanych nam na kartkach. Po Mszy Św. odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Mszy Św. i nabożeństwu przewodniczyć będzie Metropolita Miński abp Tadeusz Kondrusiewicz. Gorąco zachęcamy do udziału. Prosimy też przynieść ze sobą świece.

Zapraszamy serdecznie na pierwsze po wakacyjnej przerwie Rodzinne Świętowanie Niedzieli. Spotkanie odbędzie się dziś o godz. 16.00 w domu parafialnym. O przekazywaniu wiary w rodzinie, służbie świeckich w parafii oraz pracy, a także o codziennym odkrywaniu Boga opowiedzą Iza i Piotr Hermanowie - małżeństwo z 16-letnim stażem, rodzice czwórki dziewczynek. Nasi goście mieszkają w Robercinie (par. Magdalenka). Podczas spotkania będzie zapewniona opieka nad dziećmi. Po spotkaniu zapraszamy do dyskusji w kawiarence.

Nauczycieli (czynnych i emerytowanych) zapraszamy jutro na Mszę Św. o godz. 19.00 w kaplicy domu parafialnego. Po Mszy Św. odbędzie się spotkanie przy kominku.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych. W dni powszednie odprawiamy je o godz. 18.00 a w niedziele o godz. 17.30. Dzieci zapraszamy na różaniec w poniedziałki, środy i piątki na godz. 16.00.

Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek od godz. 20.00; na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Przypominamy, że spotkania Seminarium Odnowy Wiary odbywają się w środy o godz. 19.30 w kościele. Gorąco zapraszamy!

Spotkanie popielgrzymkowe grupy „Niebieskiej" Międzynarodowej Pielgrzymki Suwałki – Wilno odbędzie się w najbliższą sobotę i niedzielę. Więcej informacji na plakatach i stronie internetowej grupy.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się 27 października o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzić będzie ks. Krzysztof Marcyński SAC.

Na rzecz poszkodowanych podczas wojny w Syrii zebraliśmy w ubiegłą niedzielę 2.304 PLN. Pieniądze zostały przekazane za pośrednictwem Caritas Polskiej.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Niech Maryja będzie naszą przewodniczą w pielgrzymce wiary. 

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama