PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Dziewiątą Niedzielę Zwykłą 20 października 2013 r.

modlitwa1Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych. W dni powszednie odprawiamy je o godz. 18.00 a w niedziele o godz. 17.30. Dzieci zapraszamy na różaniec w poniedziałki, środy i piątki na godz. 16.00.

Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek od godz. 20.00; na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Przypominamy, że w spotkania Seminarium Odnowy Wiary odbywają się w środy o godz. 19.30 w kościele. Gorąco zapraszamy!

Przypominamy, że we wtorek, 22 października przypada liturgiczne wspomnienie bł. Jana Pawła II. Zapraszamy do modlitwy za wstawiennictwem naszego Ojca Świętego.

W najbliższą sobotę w Częstochowie rozpocznie się pallotyńskie czuwanie dla młodzieży. Chętni na wyjazd proszeni są o zgłaszanie się do duszpasterzy.

W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00 odbędzie się koncert pt. „Niech zstąpi Duch Twój" poświęcony bł. Janowi Pawłowi II. Wystąpią: Patrycja Baczewska – organy i Anna Maria Pioterczak – sopran.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się w przyszłą niedzielę, 27 października o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzić będzie ks. Krzysztof Marcyński SAC.

Zbliża się listopad – czas kiedy pamięcią modlitewną bardziej ogarniamy zmarłych z naszych rodzin, przyjaciół i znajomych. Jak co roku przy wyjściu z kościoła są wyłożone kartki wypominkowe. Na tych kartkach należy wpisać imiona swoich bliskich zmarłych i w kopercie przekazać podczas zbierania tacy lub w kancelarii parafialnej. Za zmarłych polecanych naszym modlitwom pallotyni w Polsce przez cały listopad odprawiają codziennie 24 Msze Św. Jedna z nich będzie sprawowana codziennie w naszym kościele o godz. 18.30. W tej intencji będziemy też odmawiać koronkę do Miłosierdzia Bożego.

Na wsparcie fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia" zebraliśmy w ubiegłą niedzielę 3.056 PLN i 10 EUR. Pieniądze zostały wpłacone na konto fundacji.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Od Maryi uczmy się, jak służyć Bogu i bliźniemu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama