PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzydziestą Niedzielę Zwykłą 27 października 2013 r.

wszyscyswieci2Dziś po Mszy Św. o godz. 12.00 odbędzie się koncert pt. „Niech zstąpi Duch Twój" poświęcony bł. Janowi Pawłowi II. Wystąpią: Patrycja Baczewska – organy i Anna Maria Pioterczak – sopran.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się dziś o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzić będzie ks. Krzysztof Marcyński SAC.

Dziś po Mszy Św. o godz. 18.00 zapraszamy na adorację i modlitwę uwielbienia.

Zapraszamy na wtorkową adorację od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Na różaniec zapraszamy dziś na godz. 17.30, w dni powszednie – do czwartku włącznie – na godz. 18.00. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci odprawiamy w poniedziałek i środę o godz. 16.00.

Przypominamy, że w spotkania Seminarium Odnowy Wiary odbywają się w środy o godz. 19.30 w kościele. Gorąco zapraszamy!

W piątek przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy Św. w kościele jak w każdą niedzielę. Dodatkowo o godz. 14.00 zostanie odprawiona Msza Św. na cmentarzu a po niej odbędzie się procesja z modlitwą za zmarłych. Na cmentarzu w Umiastowie Msza Św. będzie odprawiona o godz. 12.00.

W sobotę obchodzimy Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze Św. w naszym kościele będą odprawiane o godz. 7.00, 12.00 i 18.30. Przy kaplicy cmentarnej Msza Św. tego dnia będzie odprawiona o godz. 20.00.

W dniach 1-8 listopada za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Ten odpust można ofiarować jedynie za zmarłych.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Ze względu na Uroczystość Wszystkich Świętych Komunię Świętą dla chorych przyniesiemy w następny piątek, 8 listopada od godz. 7.30. Na nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi zapraszamy w sobotę o godz. 18.00.
Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się 10 listopada po Mszy Św. o godz. 12.00.

Na kartkach wyłożonych przy wyjściu z kościoła nadal można wpisywać imiona swoich bliskich zmarłych. Wypisane kartki należy w kopercie przekazać podczas zbierania tacy lub w kancelarii parafialnej. Za zmarłych polecanych naszym modlitwom pallotyni w Polsce przez cały listopad odprawiają codziennie 24 Msze Św. Jedna z nich będzie sprawowana codziennie w naszym kościele o godz. 18.30. W tej intencji będziemy też odmawiać koronkę do Miłosierdzia Bożego.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Odwiedzając groby naszych bliskich zmarłych kontemplujmy tajemnicę życia, które zmienia się, ale się nie kończy.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama