Ogłoszenia Parafialne na Trzydziestą Pierwszą Niedzielę Zwykłą 03 listopada 2013 r.

zacheusz1Przez wszystkie niedziele listopada zapraszamy na nieszpory za zmarłych. Odprawiać je będziemy o godz. 17.30.

Zebranie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się jutro o godz. 19.30 w domu parafialnym. Na spotkaniu obecny będzie przełożony generalny pallotynów ks. Jacob Nampudakam SAC.

Zapraszamy na wtorkową adorację od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Na spotkania Seminarium Odnowy Wiary zapraszamy w środy o godz. 19.30 w kościele.

Przypominamy, że do 8 listopada za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Ten odpust można ofiarować jedynie za zmarłych.

Komunię Świętą dla chorych przyniesiemy w piątek od godz. 7.30.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

Kolejne Rodzinne Świętowanie Niedzieli odbędzie się 10 listopada o godz. 16.00 w domu parafialnym. Tym razem zapraszamy na projekcję seminarium Marka Gungora - "Przez śmiech do lepszego małżeństwa". Zabawne przykłady, jakie podaje Mark, mają w sobie tak wielki ładunek humoru i oryginalności, że na długo pozostają w pamięci i łatwo zastosować je w praktyce. Podczas wykładu będzie zapewniona opieka dla dzieci. Po spotkaniu zapraszamy do dyskusji w kawiarence. Serdecznie zapraszamy, bez względu na staż małżeński.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się 15 listopada o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Każdego dnia zapraszajmy do siebie Jezusa, by On mógł okazać nam swoje miłosierdzie.