Ogłoszenia Parafialne na Trzydziestą Trzecią Niedzielę Zwykłą 17 listopada 2013 r.

paruzjaMsza Św. inicjacyjna dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców będzie odprawiona dziś o godz. 16.00. Po Mszy Św. odbędzie się spotkanie dla rodziców.

Na nieszpory za zmarłych zapraszamy dziś o godz. 17.30.

Zapraszamy na wtorkową adorację od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Na spotkania Seminarium Odnowy Wiary zapraszamy w środy o godz. 19.30 w kościele.

W najbliższą sobotę zapraszamy na nabożeństwo kończące Rok Wiary. Rozpocznie się ono o godz. 19.15. Za udział w nabożeństwie można uzyskać łaskę odpustu zupełnego. Prosimy przynieść ze sobą świece.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to patronalne święto warszawskiej prowincji pallotynów.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w domu parafialnym. Spotkanie poprowadzi ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Z gorliwością i nadzieją w sercu oczekujmy przyjścia naszego Zbawiciela w chwale.