PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Chrystusa Króla 24 listopada 2013 r.

chrystus krol1Obchodzimy dziś Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to patronalne święto warszawskiej prowincji pallotynów.

Na nieszpory za zmarłych zapraszamy dziś o godz. 17.30.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się dziś o godz. 16.00 w domu parafialnym. Spotkanie poprowadzi ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się jutro o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Zapraszamy na wtorkową adorację od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Na spotkania Seminarium Odnowy Wiary zapraszamy w środy o godz. 19.30 w kościele.

Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy liturgiczny okres Adwentu.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

W przyszłą niedzielę, 1 grudnia o godz. 16.00 zapraszamy do domu parafialnego na Rodzinne Świętowanie Niedzieli. Naszym gościem będzie znakomita biblistka, wykładowca Papieskiego Wydziału Teologicznego, przewodniczka po Ziemi Świętej - siostra Judyta Pudełko. Tytuł najbliższego spotkania "Józef - trudna droga do pojednania rodziny". Podczas spotkania będzie zapewniona opieka dla dzieci.

Również w przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy Św. zapraszamy na wieczór uwielbienia.

Za tydzień rozpoczniemy akcję pomocy dzieciom z ubogich rodzin „Gwiazdka z Nieba". Po Mszach Św. będzie można zabrać gwiazdki, na których będą wypisane konkretne rzeczy, które będzie można zakupić jako prezent świąteczny dla jakiegoś dziecka. Więcej informacji podamy w przyszłą niedzielę.

W przyszłą niedzielę po Mszach Św. o godz. 10.30, 12.00 i 18.00 młodzież oazowa będzie rozprowadzać własnoręcznie przygotowane dekoracje świąteczne.

Składamy serdeczne podziękowanie za datki złożone na pomoc ofiarom tajfunu na Filipinach. Na ten cel zebraliśmy w ubiegłą niedzielę 3.119 PLN.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Niech w naszych sercach, rodzinach i wspólnotach panuje Pokój, który przynosi nam Chrystus – Król.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama