PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Drugą Niedzielę Adwentu Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP 08 grudnia 2013 r.

niepokalanaDziś dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców odprawiona będzie Msza Św. o godz. 16.00. Podczas tej Mszy dzieciom zostaną poświęcone i wręczone medaliki.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, a po wieczornej Mszy Św. na Akatyst ku czci Matki Bożej.

Msze Św. „roratnie" ku czci Matki Bożej odprawiamy w poniedziałki, wtorki, czwartki i soboty o godz. 7.00. Dzieci zapraszamy na roraty we wtorki i czwartki o godz. 16.00.

Zapraszamy na wtorkową adorację od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Zachęcamy do włączenia się w akcję „Gwiazdka z nieba". W hallu przy furcie są wywieszone gwiazdki z wypisanymi konkretnymi potrzebami dzieci z uboższych rodzin. Są tam prośby o ubrania, obuwie, zabawki, przybory szkolne itp. Przygotowane paczki trafią potem pod konkretne adresy. Biorąc gwiazdkę upewnijmy się najpierw, czy jesteśmy w stanie kupić daną rzecz. Prosimy, by gwiazdki zabierali tylko dorośli.

Dziś oazowicze sprzedają własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne.

Po Mszach Św. można zaopatrzyć się w opłatki i świece „Caritas".

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 18.00 w kaplicy domu rekolekcyjnego.

W przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje adwentowe. Prowadzić je będzie ks. Wiesław Błaszczak SAC – wykładowca naszego seminarium, duszpasterz, rekolekcjonista; zajmuje się poradnictwem duchowym i psychologicznym oraz psychoterapią. W niedzielę towarzyszyć mu będą Agnieszka i Jakub Kołodziejowie, którzy zajmują się problematyką komunikacji w małżeństwie. Nauki rekolekcyjne w przyszłą niedzielę podczas wszystkich Mszy Św. Dodatkowo zapraszamy na spotkanie z Agnieszką i Jakubem o godz. 16.00 w domu parafialnym. Dalszy plan rekolekcji będzie wywieszony w gablocie i dostępny na stronie internetowej.

Spotkanie członków Sodalicji Mariańskiej odbędzie się dziś o godz. 17.00 w sali wykładowej nr 4 w seminarium. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do grona czcicieli Matki Bożej.

Jak rok temu zapraszamy do udziału w Orszaku Trzech Króli. Rozpocznie się on 6 stycznia Mszą Świętą o godz. 11.30 w Ożarowie i przejdzie ulicami do naszej świątyni. Jeśli ktoś chciałby zaangażować się w organizację orszaku może się zgłaszać się do p. Leszka Tokarczyka. Kontakt można uzyskać w furcie seminarium.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Opieka Niepokalanej niech nam towarzyszy na drogach adwentowego pielgrzymowania.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama