PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Czwartą Niedzielę Adwentu 22 grudnia 2013r.

swjozef1Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30.

Na Szkołę Słowa Bożego zapraszamy dziś o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

Fundacja „Ave Patria" zaprasza dziś o godz. 19.00 na koncert kolęd, który odbędzie się w hotelu „Mazurkas". Wstęp wolny. Szczegóły można przeczytać na plakatach.

We wtorek przypada Wigilia Bożego Narodzenia. Nie będzie w tym dniu Mszy Św. wieczornej.

W wigilijny wieczór zadbajmy o chrześcijańską oprawę wieczerzy. Niech nie zabraknie wspólnej modlitwy, czytania Ewangelii o narodzeniu Chrystusa, łamania się opłatkiem i śpiewania kolęd.

Na Pasterkę zapraszamy tradycyjnie o północy. W pierwszy dzień świąt Msze Św. w naszym kościele będziemy sprawować o godz. 9.00, 10.30 i 12.00. W drugi dzień świąt Msze Św. będą odprawiane wg porządku niedzielnego.

Z racji świąt nie będzie w tym tygodniu wtorkowej adoracji i nowenny do Matki Bożej Fatimskiej.

Na holu przed kościołem można po Mszach Św. zaopatrzyć się w opłatki wigilijne i świece „Caritas".

Od soboty rozpoczniemy wizytę duszpasterską w naszej parafii. W tym dniu odwiedzimy rodziny mieszkające w Kaputach. Kolędę rozpoczniemy o godz. 10.30.

Za tydzień obchodzić będziemy Niedzielę Świętej Rodziny. Kazania głosić będzie ks. Bogdan Rudnicki SAC.

Przed kościołem ozdoby świąteczne sprzedają mieszkańcy Domu Samotnej Matki na Białołęce. Dochód chcą przeznaczyć na zakup żywności na święta.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy włączyli się w akcję przygotowania paczek świątecznych. Dzięki Waszej życzliwości przygotowanych zostało 200 paczek, które trafiły do 47 dzieci i młodzieży z 19 rodzin. Dodatkowo z funduszy gminnych i parafialnych przygotowanych zostało 27 paczek żywnościowych. W imieniu wszystkich obdarowanych zapewniamy o pamięci i modlitwie. Dziękujemy też paniom: Wandzie, Danucie, Katarzynie i Marzenie za pomoc w zakupach, przygotowaniu i rozwiezieniu paczek, dzieciom i klerykom za przygotowanie gwiazdek oraz p. Ani za pomoc przy dzieleniu paczek.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo byśmy potrafili otworzyć swe serca na przychodzącego Zbawiciela.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama