PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Świętej Rodziny 29 grudnia 2013r.

swietarodzina4Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30.

We wtorek przypada ostatni dzień roku kalendarzowego. Zapraszamy na nabożeństwo o godz. 18.00 i na dziękczynną Mszę Św. o godz. 18.30.

W Nowy Rok obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze Św. w naszym kościele będziemy sprawować wg porządku niedzielnego, oprócz Mszy o godz. 7.30.

W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzimy następujące miejscowości i ulice:
W poniedziałek – Umiastów
W czwartek – Domaniewek i Gołaszew (za torami)
W piątek – Gołaszew (przed torami); ul. Nizinna
W sobotę – ul. Zamoyskiego
Kolędę w sobotę rozpoczynamy o godz. 10.30, w pozostałe dni o godz. 15.00. W niektóre dni w kolędzie będą nam pomagać ks. Ryszard Andrzejczyk i ks. Krzysztof Gajos, którzy niegdyś pracowali jako wikarzy w naszej parafii.
Plan kolędy dostępny jest w gablocie i na stronie internetowej parafii.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Chorych z Komunią Św. odwiedzimy w piątek od godz. 7.30. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00. Z racji kolędy nie będzie tym dniu Mszy Św. dla dzieci o godz. 16.00.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich chętnych odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

Przypominamy, że Orszak Trzech Króli odbędzie się 6 stycznia. Rozpocznie się Mszą Św. o godz. 11.30 w Sanktuarium w Ożarowie Maz. i przejdzie ulicami do naszej świątyni.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Święta Rodzina niech będzie wzorem miłości dla naszych rodzin i wspólnot.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama