PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Chrztu Pańskiego 12.01.2014

chrzestpanski4Dziś o godz. 16.00 odprawimy Mszę Św. inicjacyjną dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. i ich rodziców.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Zapraszamy dziś na Rodzinne Świętowanie Niedzieli. Spotkanie odbędzie się o godz. 16.00 w domu parafialnym. Zaprezentowana zostanie druga część seminarium Marka Gungora „Przez śmiech do lepszego małżeństwa". Temat spotkania: „Jak żyć razem i się nie pozabijać". Podczas spotkania będzie zapewniona opieka nad dziećmi.

W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzimy następujące miejscowości i ulice:
Poniedziałek – ul. Rolna i ul. Kościuszki
Wtorek – ul. Poznańska: od p. Blaszków do p. Nowakowskich; od p. Żychlińskich do p. Wielgaszewskich; od p. Sierhejów do p. Sobieckich
Środa – ul. Poznańska: od p. Lorenckich do p. Szwedo; od p. Szmitów do p. Bąkowskich; od ul. Umiastowskiej do ul. Cichej
Czwartek – Kręczki (os. Słoneczny Park)
Piątek – ul. Cicha; ul. Ceramiczna i Umiastowska; ul. Brzegowa i ul. Kierbedzia
Kolędę rozpoczynamy o godz. 15.00.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Na tradycyjny Wieczór Kolęd gorąco zapraszamy do naszego kościoła w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.

Składamy serdecznie podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie Orszaku Trzech Króli. Mamy nadzieję, że taka forma świętowania wpisze się na stałe w życie ołtarzewskiej i ożarowskiej parafii.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się w niedzielę 26 stycznia o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński.

W przyszłą niedzielę po Mszach Św. będzie rozprowadzany kalendarz Jeevodaya (czyt. Dżiwodaja). Dochód z tego jest przeznaczony na rozwój Ośrodka Rehabilitacji Trędowatych w Indiach. Ośrodek ten przed 45 laty założył ks. Adam Wiśniewski - pallotyn i lekarz.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Każdego dnia dziękujmy Bogu za dar naszego Chrztu i odnawiajmy w sobie jego łaskę.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama