PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Święto Ofiarowania Pańskiego 02.02.2014 r.

ofiarowanie4

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Dziś zapraszamy na ludowe nieszpory o 17.30; na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Dziś o godz. 16.00 będzie odprawiona Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców. Podczas tej Mszy dzieciom zostaną poświęcone i wręczone książeczki. Po Mszy Św. odbędzie się spotkanie dla rodziców.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w piątek, 7 lutego o godz. 19.30 w domu parafialnym.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Komunię św. chorym do domów przyniesiemy od godz. 7.30. Msza Św. dla dzieci będzie odprawiona o godz. 16.00. Spowiedź dla dzieci od godz. 15.30, dla dorosłych od 18.00.

W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 zapraszamy do domu parafialnego na Rodzinne Świętowanie Niedzieli. Temat spotkania będzie brzmiał: „Jak wybrać odpowiednią szkołę i zawód dla swojego dziecka, aby przyszła praca stała się jego pasją?" Na spotkanie zaproszeni został Irek i Ewa Bareła – konsultanci zawodowi, coachowie. Opowiedzą o biblijnej koncepcji życia i pracy oraz zaprezentują praktyczne narzędzie pomagające wybrać przyszły zawód. Podczas wykładu będzie zapewniona opieka dla dzieci. Po spotkaniu zapraszamy do dyskusji w kawiarence.

Z dwa tygodnie, 16 lutego odbędzie się w naszej parafii wizytacja biskupia. Gościć będziemy ks. Biskupa Rafała Markowskiego. Ks. Biskup będzie obecny podczas wszystkich Mszy Św. Dodatkowo o godz. 14.30 odbędzie się spotkanie z Duszpasterską Radą Parafialną (w domu parafialnym), a o godz. 15.30 spotkanie z członkami wspólnot działających na terenie naszej parafii (w kościele). Prosimy o przygotowanie krótkich sprawozdań z działalności poszczególnych grup.

Stowarzyszenie Venta-Dzieciom prowadzi dziś zbiórkę datków na dofinansowanie wyjazdu na obóz zimowy dla 24 dzieci po przeszczepie nerek.

W imieniu Sekretariatu Misyjnego Jeevodaya składamy serdeczne podziękowania za złożone ofiary. Na rzecz Ośrodka Rehabilitacji Trędowatych w Indiach zebranych zostało 2593 PLN.

Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Rzymu na kanonizację bł. Jana Pawła II organizowaną przez Misjonarzy Krwi Chrystusa. Informacje na ten temat dostępne są w gablocie parafialnej.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Niech Chrystus – Światłość świata prowadzi nas przez naszą codzienność.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama