PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Piątą Niedzielę Zwykłą 09.02.2014 r.

swiatloDziś zapraszamy na różaniec o 17.30; na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Dziś o godz. 16.00 zapraszamy do domu parafialnego na Rodzinne Świętowanie Niedzieli. Temat spotkania będzie brzmiał: „Jak wybrać odpowiednią szkołę i zawód dla swojego dziecka, aby przyszła praca stała się jego pasją?" Na spotkanie zaproszeni zostali Irek i Ewa Bareła – konsultanci zawodowi, coachowie. Opowiedzą o biblijnej koncepcji życia i pracy oraz zaprezentują praktyczne narzędzie pomagające wybrać przyszły zawód. Podczas wykładu będzie zapewniona opieka dla dzieci. Po spotkaniu zapraszamy do dyskusji w kawiarence.

We wtorek przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Dzień ten obchodzony jest jako Światowy Dzień Chorego. O godz. 10.00 zapraszamy na Mszę Św. z modlitwą w intencji chorych i wspólnotową celebracją Sakramentu Namaszczenia Chorych. Zachęcamy do udziału osoby chore i w podeszłym wieku. Prosimy także o pomoc tym osobom w dotarciu do kościoła.

W przyszłą niedzielę, 16 lutego odbędzie się w naszej parafii wizytacja biskupia. Gościć będziemy ks. Biskupa Rafała Markowskiego. Ks. Biskup będzie obecny podczas wszystkich Mszy Św. Dodatkowo o godz. 14.30 odbędzie się spotkanie z Duszpasterską Radą Parafialną (w domu parafialnym), a o godz. 15.30 spotkanie z członkami wspólnot działających na terenie naszej parafii (w kościele). Prosimy o przygotowanie krótkich sprawozdań z działalności poszczególnych grup.

W imieniu Stowarzyszenia Venta-Dzieciom składamy serdeczne podziękowania za złożone ofiary. Na dofinansowanie wyjazdu na obóz zimowy dla 24 dzieci po przeszczepie nerek zebranych zostało 1.468 PLN.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się 23 lutego o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

Na prośbę Komendy Stołecznej Policji przekazujemy apel o zachowanie rozsądku i ostrożności na drodze. Szczególnie chodzi tu o to, by nie prowadzić pojazdów będąc pod wpływem alkoholu, jak również, by nie dawać na to przyzwolenia społecznego. Całość apelu można przeczytać w gablotach przy wyjściu z kościoła.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Niech pomaga nam ono pokonywać nasze ludzkie słabości i wytrwale podążać do Królestwa Niebieskiego.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama