PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Szóstą Niedzielę Zwykłą 16.02.2014 r.

chrystus tronujacyDziś gościmy w naszej parafii ks. Biskupa Rafała Markowskiego. W piątek ks. Biskup odwiedził już szkoły i domy zakonne na terenie naszej parafii. Dziś o godz. 14.30 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie z Parafialną Radą Duszpasterską a o godz. 15.30 w kościele spotkanie z członkami wspólnot działających w naszej parafii.

Dziś zapraszamy na ludowe nieszpory o 17.30; na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Dzisiejsza taca jest przeznaczona na pokrycie kosztów zakupu poduszek na ławki do naszego kościoła.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się w przyszłą niedzielę, 23 lutego o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

W przyszłą niedzielę kazania głosić będzie ks. Krzysztof Brzostowski SAC. Po Mszach Św. będzie zbierał ofiary na budowę kaplicy we Wrzosowie koło Radomia.

Rozpoczęły się ferie szkolne. Ogarnijmy dzieci i młodzież naszymi modlitwami, by ten czas spożytkowały owocnie i bezpiecznie.


Parafianom i wszystkim modlącym się w naszej świątyni życzymy obfitego Błogosławieństwa Bożego. Niech ono umacnia naszą wiarę i ożywia miłość braterską.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama