PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Siódmą Niedzielę Zwykłą 23.02.2014 r.

jesus lovePrzez całą niedzielę kazania głosi ks. Krzysztof Brzostowski SAC. Po Mszach Św. będzie zbierał ofiary na budowę kaplicy we Wrzosowie koło Radomia.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się dziś o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

Dziś zapraszamy na różaniec o 17.30; na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy tego dnia o godz. 18.00.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na Wieczór Uwielbienia, który odbędzie się po Mszy Św. o godz. 18.00.

Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na tacę. Na pokrycie kosztów zakupu poduszek na ławki do naszego kościoła zebraliśmy 5.080 PLN.

Komunikat Prezydium Episkopatu Polski:
Umiłowani w Panu Bracia i Siostry! Wydarzenia na Ukrainie, których jesteśmy świadkami, są dla nas wezwaniem do modlitewnej solidarności w intencji pokojowego rozwiązania tego dramatycznego konfliktu. Dlatego zwracamy się z prośbą do wszystkich wiernych Kościoła Katolickiego w Polsce, aby najbliższy piątek 28 lutego br., stał się dla nas dniem modlitwy i postu w intencji Ukrainy. Prosimy kapłanów i wszystkich wiernych, aby tę intencję włączyli w swą modlitwę, zwłaszcza w modlitwę powszechną, zanoszoną do Boga w czasie sprawowanych w tym dniu Mszy Świętych. Ufając, że ludzie dobrej woli wciąż znajdują się po obu stronach konfliktu, do Was, Bracia i Siostry, kierujemy apel o gesty solidarności i wsparcie dla narodu ukraińskiego w tym szczególnie trudnym dla niego czasie. Naszą braterską pamięcią obejmujemy wszystkie ofiary bratobójczego konfliktu, a rodzinom poległych wyrażamy słowa serdecznego współczucia i modlitewnej pamięci.


Parafianom i wszystkim modlącym się w naszej świątyni życzymy obfitego Błogosławieństwa Bożego. Niech Boża Miłość nas ogarnia i przemienia, byśmy potrafili szczerze kochać Boga i bliźnich.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama