PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Ósmą Niedzielę Zwykłą 02.03.2014 r.

lilie ptakiSpotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Dziś zapraszamy na ludowe nieszpory o 17.30 i na Wieczór Uwielbienia po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu zapraszamy również na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W środę rozpoczynamy liturgiczny okres Wielkiego Postu. Tego dnia obowiązuje nas post ścisły. Msze Św. z obrzędem posypania głów popiołem będą w naszym kościele odprawiane o godz. 7.00, 9.00, 16.00 – dla dzieci i o 18.30.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Droga Krzyżowa dla dzieci będzie odprawiana w piątki o godz. 16.00, dla dorosłych o 18.00 i dla młodzieży o 19.15. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym odprawiać będziemy w niedziele o godz. 17.15.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Komunię Św. chorym do domów przyniesiemy od godz. 7.30. Spowiedź dla dzieci od godz. 15.30. O 16.00 będzie odprawiona Droga Krzyżowa dla dzieci po której będzie udzielona Komunia Św. Spowiedź dla dorosłych od godz. 18.00.

Msza Św. inicjacyjna dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 16.00.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w piątek, 14 marca o godz. 19.15. Spotkanie rozpocznie się Drogą Krzyżową w kościele.

W naszej parafii swoje praktyki duszpastersko-katechetyczne rozpoczął dk. Krzysztof Pietrzyk SAC. Przyjmijmy go serdecznie i wspierajmy swoją modlitwą by owocnie przeżył ten końcowy etap przygotowania do przyjęcia święceń kapłańskich.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Niech pomaga nam ono pokonywać nasze ludzkie słabości i wytrwale podążać do Królestwa Niebieskiego.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama