PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Pierwszą Niedzielę Postu 09.03.2014 r.

kuszenie3Msza Św. inicjacyjna dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców będzie odprawiona dziś o godz. 16.00.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Droga Krzyżowa dla dzieci będzie odprawiana w piątki o godz. 16.00, dla dorosłych o 18.00 i dla młodzieży o 19.15. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym odprawiać będziemy w niedziele o godz. 17.15.

Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek od 20.00; na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w piątek, 14 marca o godz. 19.15. Spotkanie rozpocznie się Drogą Krzyżową w kościele.

Za tydzień o godz. 16.00 zapraszamy do domu parafialnego na Rodzinne Świętowanie Niedzieli. Gościem spotkania będzie s. Urszula Kłusek – pallotynka. S. Urszula opowie czym jest i jakie zagrożenie niesie ideologia gender oraz jak bronić się przed seksualizacją wychowania naszych dzieci. Podczas wykładu będzie zapewniona opieka nad dziećmi. Po spotkaniu zapraszamy na agapę do kawiarenki.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się w niedzielę, 23 marca o godz. 16.00 w domu parafialnym.

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się w poniedziałek, 17 marca o godz. 19.30 w domu parafialnym.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech podejmowane postanowienia wielkopostne umacniają nas w walce ze złym duchem.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama