PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Drugą Niedzielę Postu 16.03.2014 r.

przemienienie4Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Drogę Krzyżową dla dzieci odprawiamy w piątki o godz. 16.00, dla dorosłych o 18.00 i dla młodzieży o 19.15. Na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym zapraszamy w niedziele o godz. 17.15.

Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek od 20.00; na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Dziś o godz. 16.00 zapraszamy do domu parafialnego na Rodzinne Świętowanie Niedzieli. Gościem spotkania będzie s. Urszula Kłusek – pallotynka. S. Urszula opowie czym jest i jakie zagrożenie niesie ideologia gender oraz jak bronić się przed seksualizacją wychowania naszych dzieci. Podczas wykładu będzie zapewniona opieka nad dziećmi. Po spotkaniu zapraszamy na agapę do kawiarenki.

W przyszłą niedzielę kazania głosił będzie ks. Roman Rusinek z pallotyńskiego Sekretariatu Misyjnego. Po Mszach Św. będzie zbierał ofiary na misje.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się w przyszłą niedzielę, 23 marca o godz. 16.00 w domu parafialnym.

Schola młodzieżowa poszukuje chętnych do składu. Mile widziani są zarówno śpiewający jak też instrumentaliści. Najbliższa próba odbędzie się w piątek o godz. 18.30 w sali nr 4 w seminarium.

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się w poniedziałek, 17 marca o godz. 19.30 w domu parafialnym.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech czas Wielkiego Postu będzie czasem głębokiej przemiany serca.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama