PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzecią Niedzielę Postu 23.03.2014 r.

sycharPrzez całą niedzielę kazania głosił będzie ks. Roman Rusinek z pallotyńskiego Sekretariatu Misyjnego. Po Mszach Św. będzie zbierał ofiary na misje.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się dziś o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Drogę Krzyżową dla dzieci odprawiamy w piątki o godz. 16.00, dla dorosłych o 18.00 i dla młodzieży o 19.15. Na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym zapraszamy w niedziele o godz. 17.15.

Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek od 20.00; na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

We wtorek przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze Św. w naszym kościele będą odprawiane o godz. 7.00, 12.00 i 18.30.

Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii Św. odbędzie się w czwartek, 27 marca o godz. 19.30 w domu parafialnym.

W przyszłą niedzielę rozpoczniemy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Prowadzić je będzie ks. Andrzej Mucha – pallotyn ze wspólnoty w Ząbkach. W niedzielę nauki rekolekcyjne będą podczas wszystkich Mszy Św.

W środę, 2 kwietnia, w rocznicę śmierci bł. Jana Pawła II zapraszamy na koncert poetycki pt. „Architektura wiary Karola Wojtyły – zanim zapukał do bram seminarium" w wykonaniu Macieja Gąsiorka (słowo) i Pawła Listwona (organy). Przedstawienie rozpocznie się o godz. 19.30.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na Wieczór Uwielbienia, który odbędzie się po Mszy Św. o godz. 18.00.

Na prośbę policji przekazujemy apel o szczególną czujność mieszkańców. Dotyczy to zwłaszcza osób starszych i samotnych, które cały czas są celem dla naciągaczy działających metodą „na wnuczka". Policja prosi także, by nie dawać okazji złodziejom poprzez pozostawianie otwartych drzwi lub okien do mieszkania. Z całością apelu można zapoznać się w gablotach przy wyjściu z kościoła.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Pozwólmy, by Chrystus oczyszczał i przemieniał nasze serca.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama