PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Czwartą Niedzielę Postu 30.03.2014 r.

niewidomy2Rozpoczęliśmy dziś w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Prowadzi je ks. Andrzej Mucha – pallotyn ze wspólnoty w Ząbkach. Dziś nauki rekolekcyjne będą głoszone podczas wszystkich Mszy Św. Plan rekolekcji jest dostępny w gablotach i na stronie internetowej.

Dziś po Mszy Św. o godz. 18.00 zapraszamy na Wieczór Uwielbienia.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Drogę Krzyżową dla dzieci odprawiamy w piątki o godz. 16.00, dla dorosłych o 18.00 i dla młodzieży o 19.15. Na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym zapraszamy w niedziele o godz. 17.15.

Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek od 20.00.

W środę, 2 kwietnia, w rocznicę śmierci bł. Jana Pawła II zapraszamy na koncert poetycki pt. „Architektura wiary Karola Wojtyły – zanim zapukał do bram seminarium" w wykonaniu Macieja Gąsiorka (słowo) i Pawła Listwona (organy). Przedstawienie rozpocznie się o godz. 19.30.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Komunię Św. chorym do domów przyniesiemy w piątek od godz. 7.30. Ze względu na rekolekcje parafialne (i przypadające w następnym tygodniu rekolekcje szkolne) nie będzie w tym dniu dodatkowej spowiedzi. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w piątek, 4 kwietnia o godz. 19.15 w kościele.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00 w domu parafialnym.

W przyszłą niedzielę, 6 kwietnia w godzinach 10:00 – 16:00 na terenie Domu Kultury odbędzie się akcja rejestracji potencjalnych dawców pod nazwą „Dzień Dawcy Szpiku w Ożarowie Mazowieckim". Podczas Dnia Dawcy Szpiku wszystkie zdrowe osoby, w wieku 18-55 lat mogą bezpłatnie zarejestrować się w bazie potencjalnych dawców komórek macierzystych Fundacji DKMS Polska. Zajmuje to tylko chwilę, polega na przeprowadzeniu wstępnego wywiadu medycznego, wypełnieniu formularza z danymi osobowymi oraz pobraniu wymazu z błony śluzowej z wewnętrznej strony policzka. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami bycia potencjalnym dawcą szpiku oraz ewentualnej rejestracji.

Organizujemy wyjazd wakacyjny dla dzieci do Łeby w dniach 7-16 lipca. Zapisy i szczegółowe infrormacje u ks. Andrzeja.

Na Szkołę Słowa Bożego zapraszamy 13 kwietnia  o godz. 16.00 w domu parafialnym.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech czas rekolekcji wielkopostnych będzie czasem szczerego otwierania się na Boże Światło.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama