PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Piątą Niedzielę Postu 06.04.2014 r.

wskrzeszenielazarza1Zapraszamy dziś na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym na godz. 17.15. Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek od 20.00; na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00 w domu parafialnym.

W dniach 8 – 10 kwietnia odbędą się rekolekcje dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 i szkoły w Umiastowie.

Dorosłych, młodzież i dzieci zapraszamy w piątek na drogę krzyżową po ulicach naszej parafii. Rozpocznie się ona o godzinie 19.15 w kościele. Prosimy przynieść ze sobą lampki bądź znicze.

Za tydzień obchodzić będziemy niedzielę palmową. Palmy do poświęcenia można będzie nabyć przed Mszą Św. u ministrantów i oazowiczów. Dochód przeznaczony będzie na dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych dla dzieci i młodzieży.

Na Szkołę Słowa Bożego zapraszamy w przyszłą niedzielę, 13 kwietnia o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński.

W przyszłą niedzielę alumni seminarium zapraszają parafian na Misterium Męki Pańskiej. Spektakl rozpocznie się o godz. 14.30 w kościele.

Przypominamy, że dziś w godzinach 10:00 – 16:00 na terenie Domu Kultury w Ożarowie Mazowieckim odbywa się akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku.

Warszawska Rodzina Katyńska prosi o modlitwę w intencji polskich oficerów pomordowanych w Katyniu i ich rodzin. W tych dniach przypada rocznica rozpoczęcia wywózki jeńców z obozów w Kozielsku, Starobielsku i Ostaszkowie do Katynia.

W tym tygodniu od środy do piątku (9-11.04), w godzinach 17.30 – 19.00, przy ulicy Poznańskiej 127A lok 6 (wieżowiec byłej fabryki kabli) odbędzie się zbiórka żywności pod nazwą „Wielkanocny Koszyk Dobroci". Preferowane są artykuły z długim terminem do spożycia. Za pośrednictwem parafii w Ożarowie i Ołtarzewie zebrana żywność trafi do osób najbardziej potrzebujących.

Organizujemy wyjazd wakacyjny dla dzieci do Łeby w dniach 7-16 lipca. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Andrzeja. Zachęcamy także do udziału w wakacyjnych rekolekcjach oazowych. Szczegóły na plakatach i u ks. Andrzeja.

W imieniu Pallotyńskiego Sekretariatu Misyjnego przekazujemy serdeczne podziękowania za złożone ofiary. Ks. Roman Rusinek SAC, który głosił kazania dwa tygodnie temu zebrał 5.096 PLN a ks. Andrzej Mucha SAC, który prowadził rekolekcje parafialne – 4.612 PLN.

Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do skarbonki przy wejściu do kościoła.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Robert Tadeusz Lech, kawaler z par. Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Maz.
Jolanta Siewierska, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących między tymi osobami, jest zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Pozwólmy Chrystusowi każdego dnia przeprowadzać się ze śmierci grzechu do nowego życia w Bogu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama